تبلیغات
alone boy - باز کردن قفل بدون کلید


alone boy

نوشته های پسری تنها که عاشقی رو دوست داره.

ستورالعمل
چیزهایی که شما نیاز دارید

    
آلن آچار
    
اچار پیچ گوشتی
    
گیره کاغذ
    
پین مستقیم
    
لله

        
1

        
پیچ گوشتی مناسب است. از آنجا که پیچ گوشتی در انواع اندازه می آیند، سعی کنید و یکی را انتخاب کنید که متناسب با بهترین. اطمینان حاصل کنید که پیچ گوشتی خیلی تنگ متناسب نیست - آن طرف دیوار قفل دست نزنید. به آرامی پیچ گوشتی را از سمتی به سمت دیگر، جنبش با استفاده از فشار بسیار سبک برای باز کردن درب.
        
2

        
استفاده از آچار آلن. این یکی از بهترین آیتم ها برای استفاده در هنگام باز کردن درب در نظر گرفته شده است. با استفاده از چرخ به تراشیدن فلز خارج از آچار آلن، و از آن کوچکتر است. قرار دادن آچار آلن را به سوراخ کلید به تعیین چقدر شما را به تراشیدن نیاز به پایین است. اطمینان حاصل کنید که محصول نهایی را جا نمی کند بیش از حد محکم در سوراخ کلید این درب جلوگیری از باز شدن.
        
3

        
فلز گیره کاغذ را در یک خط راست، صاف و حصول اطمینان از هر خم شدن در کلیپ وجود ندارد. سپس یک حلقه بسیار کوچک است که به سوراخ کلید به آسانی خم. شما ممکن است نیاز به حلقه برای تنظیم چند بار قبل از اندازه گرفتن درست،.
        
4

        
با استفاده از یک سنجاق راست برای باز کردن قفل. استفاده از فایل های ناخن به شن و ماسه پایین نقطه نوک تیز بر روی پین مستقیم. این شما مانع از آسیب رساندن به خود را در حالی که برداشتن قفل است. قرار دادن پین راست را به سوراخ کلید تا زمانی که می شنوید، درگیر و باز کردن قفل.
        
5

        
از یک سنجاق ایمنی استفاده کنید. را انتخاب کنید که فلز، و صاف به نقطه را به عنوان شما را با پین راست انجام داد. به آرامی سنجاق قفلی را به قفل و تکان دادن در اطراف قرار دهید تا زمانی که می شنوید باز.

تذکرات:

    
خرید یک قفل عمل از صفحه اصلی فروشگاه بهبود ریز کوک کردن مهارت های خود را قفل ساز.

    
هنگامی که مشکل چیدن قفل عمل، آن را وارونه، که باعث می شود چیدن قفل آسانتر است. هنگامی که شما خوب است، تنظیم مهارت های خود را، از روی قفل سمت راست و دوباره سعی کنید.


بیشتر بخوانید:(البته اگه از انگلیسی سردر میارید) چگونه برای باز کردن قفل بدون کلید | eHow.com http://www.ehow.com/how_4809693_unlock-locked-door-key.html # ixzz1oSOIWnRF

نوشته شده در چهارشنبه 17 اسفند 1390 | ساعت 01:43 ب.ظ | توسط soroush koushki |نظرات |


قالب رایگان وبلاگ پیچك دات نت